KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13966662
nr 1396 6662
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Sång. Signerad, 26x20, yttermått inklusive ram: 48x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:52:41
200 kr
350 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt